UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widzę, że teraz jest gorzej niż za komuny. Podobno mamy wolność i demokrację ale jak wyraziłem swoją negatywną opinię na temat jakości organizacji strefy kibica to szybciutko została osunięta z komentarzy. To prawdziwy obraz rządzącej opcji czyli PO w Elblągu i kraju
!!!!!