UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i co z tego ze wyjdziemy ( o ile wyjdziemy) jak druzyna slabo gra. Jeśli wydziemy to bedzie wyjscie wymęczone.


Anuluj