UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i co z tego ze wyjdziemy ( o ile wyjdziemy) jak druzyna slabo gra. Jeśli wydziemy to bedzie wyjscie wymęczone.
i co z tego ze wyjdziemy ( o ile wyjdziemy) jak druzyna slabo gra. Jeśli wydziemy to bedzie wyjscie wymęczone.