18
31.05.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Super akcja ale jak zwykle brak tolerancji dla tych dla którzy palą. Przepraszam ale nasz kraj powinny zainteresować ważniejsze sprawy takie jak możliwość szybkiej opieki medycznej a nie czekanie na badania specjalistyczne do roku, ceny żywności i paliw, wykorzystanie pracowników do maksymalnych możliwości, zaśmiecenie terenów przy wodzie. Ostatnio miałem możliwość spaceru koło oczyszczalni wałem i co boże ratuj brud, syf i smród. Tyle śmieci co tam leży czas najwyższy niech młodzież zamiast manifestowaniem tak przy ziemnych spraw niech urządzi pochód dotyczący zanieczyszczana środowiska a nie raz w roku akcję sprzątanie świata.
(2012.05.31)

info

0  
  0
Forumowicze: palenie nie jest optymalne i najlepiej zaniechać zaczynania popalania tytoniu ale nie powinno się w żaden sposób porównywać dymu papierosowego do jakiegokolwiek narkotyku, nawet najlżejszego czy w nomenklaturze stosowanej przez narkomanów "miękkiego" czy jakiegokolwiek alkoholu, które to środki wywołują w jednostkach działania uboczne i niebezpieczne dla innych użytkowników przestrzeni publicznej czy też dróg.
(2012.05.31)

info

0  
  0
czy ja wiem. .raczej nei ma w tym zadnego sensu, mlodsi juz nie siegaja, od paru lat zaczynaja jak maja 10lat mlodszych nie widuje
(2012.05.31)

info

0  
  0
hhashashas mnie nie widac hehe i dobrze
g9 (2012.05.31)

info

0  
  0
młodszych nie widujesz, bo to mikrusy takie, że ich nie widujesz :)
ElaC (2012.06.01)

info

0  
  0
Możecie se gadaćo paleniu etc., ale smutna prawda jest taka, że najbardziej zależy na tym KONCERNOM TYTONIOWYM, które żyją tylko po to, by wyciągnąć z nas jak najwięcej kasy (jak? - przez uzależnienie - perfekcyjny klient, to klient uzależniony) - to podobna ośmiornica do mafii państwowej, np. http://www.youtube.com/watch?v=oNDuYP0FXz8
Polski Anarchista (2012.06.01)

info

0  
  0
Pytanie z innej beczki dlaczego nikt nie informował na portelu że wczoraj tj. 2 czerwca w miejscowości Pieniężno grał zespól bad boys blue? oraz były darmowe skoki na bungie? :(
Andrzej342 (2012.06.03)

info

0  
  0
niech wszyscy pala i umieraja to zarobie przy kopaniu doluw na cmentazu pozdrawiam wszystkich palaczy
kopie dolki (2013.05.30)

info

0  
  0