UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytanie z innej beczki dlaczego nikt nie informował na portelu że wczoraj tj. 2 czerwca w miejscowości Pieniężno grał zespól bad boys blue? oraz były darmowe skoki na bungie? :(

Andrzej342

Anuluj