UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pytanie z innej beczki dlaczego nikt nie informował na portelu że wczoraj tj. 2 czerwca w miejscowości Pieniężno grał zespól bad boys blue? oraz były darmowe skoki na bungie? :(
Andrzej342
Pytanie z innej beczki dlaczego nikt nie informował na portelu że wczoraj tj. 2 czerwca w miejscowości Pieniężno grał zespól bad boys blue? oraz były darmowe skoki na bungie? :(
Andrzej342