UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Możecie se gadaćo paleniu etc., ale smutna prawda jest taka, że najbardziej zależy na tym KONCERNOM TYTONIOWYM, które żyją tylko po to, by wyciągnąć z nas jak najwięcej kasy (jak? - przez uzależnienie - perfekcyjny klient, to klient uzależniony) - to podobna ośmiornica do mafii państwowej, np. http://www.youtube.com/watch?v=oNDuYP0FXz8
Polski Anarchista