UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super akcja ale jak zwykle brak tolerancji dla tych dla którzy palą. Przepraszam ale nasz kraj powinny zainteresować ważniejsze sprawy takie jak możliwość szybkiej opieki medycznej a nie czekanie na badania specjalistyczne do roku, ceny żywności i paliw, wykorzystanie pracowników do maksymalnych możliwości, zaśmiecenie terenów przy wodzie. Ostatnio miałem możliwość spaceru koło oczyszczalni wałem i co boże ratuj brud, syf i smród. Tyle śmieci co tam leży czas najwyższy niech młodzież zamiast manifestowaniem tak przy ziemnych spraw niech urządzi pochód dotyczący zanieczyszczana środowiska a nie raz w roku akcję sprzątanie świata.


Anuluj