UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niech wszyscy pala i umieraja to zarobie przy kopaniu doluw na cmentazu pozdrawiam wszystkich palaczy
kopie dolki
niech wszyscy pala i umieraja to zarobie przy kopaniu doluw na cmentazu pozdrawiam wszystkich palaczy
kopie dolki