UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Super akcja ale jak zwykle brak tolerancji dla tych dla którzy palą. Przepraszam ale nasz kraj powinny zainteresować ważniejsze sprawy takie jak możliwość szybkiej opieki medycznej a nie czekanie na badania specjalistyczne do roku, ceny żywności i paliw, wykorzystanie pracowników do maksymalnych możliwości, zaśmiecenie terenów przy wodzie. Ostatnio miałem możliwość spaceru koło oczyszczalni wałem i co boże ratuj brud, syf i smród. Tyle śmieci co tam leży czas najwyższy niech młodzież zamiast manifestowaniem tak przy ziemnych spraw niech urządzi pochód dotyczący zanieczyszczana środowiska a nie raz w roku akcję sprzątanie świata.