UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czy ja wiem. .raczej nei ma w tym zadnego sensu, mlodsi juz nie siegaja, od paru lat zaczynaja jak maja 10lat mlodszych nie widuje
czy ja wiem. .raczej nei ma w tym zadnego sensu, mlodsi juz nie siegaja, od paru lat zaczynaja jak maja 10lat mlodszych nie widuje