UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czy ja wiem. .raczej nei ma w tym zadnego sensu, mlodsi juz nie siegaja, od paru lat zaczynaja jak maja 10lat mlodszych nie widuje


Anuluj