UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Forumowicze: palenie nie jest optymalne i najlepiej zaniechać zaczynania popalania tytoniu ale nie powinno się w żaden sposób porównywać dymu papierosowego do jakiegokolwiek narkotyku, nawet najlżejszego czy w nomenklaturze stosowanej przez narkomanów "miękkiego" czy jakiegokolwiek alkoholu, które to środki wywołują w jednostkach działania uboczne i niebezpieczne dla innych użytkowników przestrzeni publicznej czy też dróg.