UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Forumowicze: palenie nie jest optymalne i najlepiej zaniechać zaczynania popalania tytoniu ale nie powinno się w żaden sposób porównywać dymu papierosowego do jakiegokolwiek narkotyku, nawet najlżejszego czy w nomenklaturze stosowanej przez narkomanów "miękkiego" czy jakiegokolwiek alkoholu, które to środki wywołują w jednostkach działania uboczne i niebezpieczne dla innych użytkowników przestrzeni publicznej czy też dróg.


Anuluj