UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Możecie se gadaćo paleniu etc., ale smutna prawda jest taka, że najbardziej zależy na tym KONCERNOM TYTONIOWYM, które żyją tylko po to, by wyciągnąć z nas jak najwięcej kasy (jak? - przez uzależnienie - perfekcyjny klient, to klient uzależniony) - to podobna ośmiornica do mafii państwowej, np. http://www.youtube.com/watch?v=oNDuYP0FXz8
Polski Anarchista