A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"musztarda po obiedzie", -Jakieś władze przesież sprzedały całą okolicę Pagórek wraz ze zrujnowanym PGR-em firmie , czy też prywatnemu inwestorowi. Nie sądzę, by w warunkach transakcji nie określono jaki rodzaj działalności gospodarczej będzie można tam prowadzić. Więc po co to bicie piany i dzielenie włosa na czworo? Jest to typowy temat zastępczy, służący moim zdaniem usprawiedliwieniu nie dopuszczenia do ruchu tego urządzenia.Chyba w lutym rozmawiałem z budowniczym wiatraka ,który twierdził że jest gotowy i lada dzień ruszy. Mamy maj a wiatrak nadal jakoś się nie kręci. Może ktoś wie dlaczego?
Jestem na nie. Park krajobrazowy , (jak wynika z nazwy) ma na celu zavchowanie krajobrazu ,ktory tworzy swoisty klimat i wyróżnia ten zakątek ziemi od innych. Technologia się zmienia i zużywa, dzisiejszy szczyt techniki jutro staje sie przestarzałym złomem. Krajobraz pozostaje. Przemysł podąża dzis za najniższymi kosztami. Wsaniała nowoczesna fabryka zostaje przeniesiona do miejsc gdzie praca jest tańsza, pozastają stalowo-betonowe hale zamknięte na kłódkę. Dlatego dbajmy o krajobraz póki go jesze nie "poprawiliśmy". Byc może jeden wiatrak jest elementem dającym się wkomponować w krajobraz, ale w informacji mowa jest o 30 wiatrakach. A taka farma wiatrowa wygląda już nieco inaczej. Nie jest to jeden urokliwy wiatraczek lecz zajmujący całkiem pokaźny obszar zakład przemysłowy.
... z jedym sobie jakoś radziłem, ale 30... to będzie wyzwanie!!!
Bełkoczecie, a JASIO się troszkę dowiedział. Inwestuje w to firma deweloperska DENIZ INWESTMENT.
http://www.geoland.pl/dodatki/energia_xxix/deniz.html. Dla niewtajemniczonych, DENIZ to po turecku MORZE. Alles stimmt? Oll OK? Du.y całe?
Jezeli komus wiatraki przeszkadzaja to niech sobie klapki na oczy zalozy. Po drugie: co by nie posawiono... zle. Jak nic sie nie dzieje... tez zle. Niektorym powinno sie zabronic umieszczania bezzensownych opini
wypowiadajace sie na "nie wiatrakom" to konserwy a nie trzezwo myslacy ludzie! rozwijajmy sie blagam i jesli juz ktos chce inwestowac w taki pomysl to nie negujmy tego! do unii wchodzimy - wyrazilismy na to zgode, wiec pozwolmy krecic sie wiatrakom!!!
Don Kichot potrzebny natychmiast!!!!!!!!!!
...spoko, spoko pracuje nad nimi ...
to naprawde swietny pomysl!!!!!!!!!!!! BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takie elektrownie są nie opłacalne w naszych okolicach. Jest to wiec nie opłacalne