UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jezeli komus wiatraki przeszkadzaja to niech sobie klapki na oczy zalozy. Po drugie: co by nie posawiono... zle. Jak nic sie nie dzieje... tez zle. Niektorym powinno sie zabronic umieszczania bezzensownych opini
FRODO