UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wypowiadajace sie na "nie wiatrakom" to konserwy a nie trzezwo myslacy ludzie! rozwijajmy sie blagam i jesli juz ktos chce inwestowac w taki pomysl to nie negujmy tego! do unii wchodzimy - wyrazilismy na to zgode, wiec pozwolmy krecic sie wiatrakom!!!

kaska

Anuluj