UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jezeli komus wiatraki przeszkadzaja to niech sobie klapki na oczy zalozy. Po drugie: co by nie posawiono... zle. Jak nic sie nie dzieje... tez zle. Niektorym powinno sie zabronic umieszczania bezzensownych opini

FRODO