UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bełkoczecie, a JASIO się troszkę dowiedział. Inwestuje w to firma deweloperska DENIZ INWESTMENT. http://www.geoland.pl/dodatki/energia_xxix/deniz.html. Dla niewtajemniczonych, DENIZ to po turecku MORZE. Alles stimmt? Oll OK? Du.y całe?

Jasio

Anuluj