UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bełkoczecie, a JASIO się troszkę dowiedział. Inwestuje w to firma deweloperska DENIZ INWESTMENT. http://www.geoland.pl/dodatki/energia_xxix/deniz.html. Dla niewtajemniczonych, DENIZ to po turecku MORZE. Alles stimmt? Oll OK? Du.y całe?
Jasio