UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem na nie. Park krajobrazowy , (jak wynika z nazwy) ma na celu zavchowanie krajobrazu ,ktory tworzy swoisty klimat i wyróżnia ten zakątek ziemi od innych. Technologia się zmienia i zużywa, dzisiejszy szczyt techniki jutro staje sie przestarzałym złomem. Krajobraz pozostaje. Przemysł podąża dzis za najniższymi kosztami. Wsaniała nowoczesna fabryka zostaje przeniesiona do miejsc gdzie praca jest tańsza, pozastają stalowo-betonowe hale zamknięte na kłódkę. Dlatego dbajmy o krajobraz póki go jesze nie "poprawiliśmy". Byc może jeden wiatrak jest elementem dającym się wkomponować w krajobraz, ale w informacji mowa jest o 30 wiatrakach. A taka farma wiatrowa wygląda już nieco inaczej. Nie jest to jeden urokliwy wiatraczek lecz zajmujący całkiem pokaźny obszar zakład przemysłowy.

pion

Anuluj