UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"musztarda po obiedzie", -Jakieś władze przesież sprzedały całą okolicę Pagórek wraz ze zrujnowanym PGR-em firmie , czy też prywatnemu inwestorowi. Nie sądzę, by w warunkach transakcji nie określono jaki rodzaj działalności gospodarczej będzie można tam prowadzić. Więc po co to bicie piany i dzielenie włosa na czworo? Jest to typowy temat zastępczy, służący moim zdaniem usprawiedliwieniu nie dopuszczenia do ruchu tego urządzenia.Chyba w lutym rozmawiałem z budowniczym wiatraka ,który twierdził że jest gotowy i lada dzień ruszy. Mamy maj a wiatrak nadal jakoś się nie kręci. Może ktoś wie dlaczego?

lolo