A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Od razu proponuję panu prezydentowi i wszystkim uczestnikom mandaty za poruszanie się taki sposób po drogach publicznych. a tym z lewej strony co jadą pod prąd podówjne. Zdjęcie to jest dowodem do sprawy w policji drogowej i prokuraturze. Gdybym to kotokolwiek inny jechał tak jak ta grupa, straż miejska i polcija wszyskich by skasowała. Dlatego Panie prezydenicie oficjalnie z tego miejsca roszę policzyć wszystkich uczestników tej wycieczki na tym zdjęciu, które jest dowodem i wszyskich proszę ukarac a siebie po dziesięciokroć. Nikt z pańskiej świty nie stoi pond prawem, ani nikt kto za panem pedałuje. Tak jak codzień wypuszczacie Straż miejską na ulicę by okradali ludzi z pieniedzy teraz sami daliście powód na to, by i was wykasować. Jak to się mówi, kij ma dwa końce. To zdjecie jest poważnym dowoedem na łamnie prawa, stwarzanie zgrożenia na drodze publicznej. Nie był to przecież Wyścig Pokoju i ulica nie była zamknięta. Tak więc czekamy oficjalnie na poddanie się karze i chielibysmy publicznie o tym usłyszeć. SKoro chcecie od innych wymagać i innych karać, dajcie przykład. To jest właśnie ten przykład i czekam na finał tego żądania. Strona jako dowód została zarchiwizowana. Nie stoicie przecież pond prawem a prawo jest tylko do okradania nas ale nie was.
Inne rozpoczęcie sezonu rowerowego było już. Rajd do Stegny więc takie mieszane uczucia miałem do tego rozpoczęcia no ale te rozpoczęcie było idealne dla wszystkich tych którzy nie jeżdżą co tydzień na jakieś większe trasy. W Elblągu od nie dawna zauważyłem zwiększoną ilość rowerzystów co mnie bardzo cieszy ale też trochę martwi że nie którzy nie przestrzegają praw obowiązujących rowerzystów.
z tego co zauważyłem to prezydent przejechał rowerem ul. Nowowiejską. ciekawe czy zadumał się choć przez chwilę nad stanem rozrytej nawierzchni jak mu głowa podskakiwała przy przejeżdżaniu przez kocie łby. .. .
Nie zachwycajcie sie tym ze jest wiecej rowerzystów, bo to nie swiadczy o niczym dobrym tylko o stanie kasy. Paliwo drogie i dochody ludzi niskie. Niskie dochody to i niskie podatki. Niskie podatki to na nic nie bedzie pieniedzy itd.
mnie z kolei uderza lans radnego Turleja który koniecznie musi być zawsze krok przed szeregiem
dobry przykład jak nie powinno się poruszać rowerem po drogach publicznych. policja powinna wystawić sto mandatów karnych. zadajmy sobie pytanie : po co sa drogi dla rowerów jak można się poruszać cała szerokością ulicy ? zobaczcie przejazd przez rondo - tu się kłania znajomość przepisów. ----- kierowca.
nowaczyk na wsi ludzie też potrafiÄ… jeździć na rowerze wiÄ™c LANSU wielkiego nie zrobiÅ‚eÅ› zresztÄ… jak tak dalej pójdzie rzÄ…dy PO doprowadzÄ… do tego że wiÄ™kszość mieszkaÅ„ców przesiÄ…dzie siÄ™ na rower poza KOLESIAMI z PO – oby naszym siÄ™ żyÅ‚o lepiej
Ludzie elbląscy. Przecież poziom tych komentarzy świadczy o was.
a lansowanie nie świadczy o nas mądralo?
na pewno zdrowiej niż godzinki z radyjkiem. .. ..