UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Inne rozpoczęcie sezonu rowerowego było już. Rajd do Stegny więc takie mieszane uczucia miałem do tego rozpoczęcia no ale te rozpoczęcie było idealne dla wszystkich tych którzy nie jeżdżą co tydzień na jakieś większe trasy. W Elblągu od nie dawna zauważyłem zwiększoną ilość rowerzystów co mnie bardzo cieszy ale też trochę martwi że nie którzy nie przestrzegają praw obowiązujących rowerzystów.
Luke_hs