UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie zachwycajcie sie tym ze jest wiecej rowerzystów, bo to nie swiadczy o niczym dobrym tylko o stanie kasy. Paliwo drogie i dochody ludzi niskie. Niskie dochody to i niskie podatki. Niskie podatki to na nic nie bedzie pieniedzy itd.