UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zachwycajcie sie tym ze jest wiecej rowerzystów, bo to nie swiadczy o niczym dobrym tylko o stanie kasy. Paliwo drogie i dochody ludzi niskie. Niskie dochody to i niskie podatki. Niskie podatki to na nic nie bedzie pieniedzy itd.


Anuluj