UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nowaczyk na wsi ludzie też potrafią jeździć na rowerze więc LANSU wielkiego nie zrobiłeś zresztą jak tak dalej pójdzie rządy PO doprowadzą do tego że większość mieszkańców przesiądzie się na rower poza KOLESIAMI z PO – oby naszym się żyło lepiej