64
21.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
do wszystkich malkontentów, jak idzie kordon policji a w środku masa rozwydrzonych kiboli to jest w porządku i mandatów nikt nie wlepia, tylko kasa na obstawę poszła, impreza ok.
(2012.04.22)

info

0  
  0
Może na prezydenturę P. Nowaczyka należy spojrzeć trochę inaczej, więcej wymagać wiecej poprzez radnych od urzędników. Może i wtedy znajdą się tanie dzialki pod male domki na niedoszłym osiedlu Wyżynna, czy Łęczycka róg Rawskiej, lub dziesiatki ha na Warszawskim Przedmieściu, Dąbrowskiego /Okólnik - piekne tereny. I chcący się budować w Elblągu nie będzie musiał stawać przed dylematem : Starówka, bloki, czy Krasny Las.
(2012.04.22)

info

0  
  0
Adam wiedizał że należy mieć kask na głowie! Znaczy się ma co chronić. A prezydent nie musi? Taki lans pomijający bezpieczeństwo to czysta głupota. Kask i kamizelka odblaskowa to podstawa. Zdrowy rozsądek powinien to podpowiedzieć KAŻDEMU! Nie jest to wymagane prawem a powinno skoro sami ludzie (w tym prezydent) nie są wstanie pomyśleć. Kask + kamiezelka odblaskowa to podstawa a nie wstyd! Wstydem jest lansowanie się i dawanie złego przykładu młodzieży. BO to bardzo zły przykład! Warto brać przykład ze Skandynawii gdzie człowiek bez kasku i odblasków wygląda dziwnie. ..
AliBali (2012.04.22)

info

0  
  0
jaś fasola na rowerze
(2012.04.22)

info

0  
  0
ale jesteście głupi, elblascy frustraci
(2012.04.22)

info

0  
  0
ale frustrat nie wydaje tyle na wazelinę i co głupawo?
(2012.04.22)

info

0  
  0
Banda idiotów i frustratów. .. zastanawiam się co musiałby zrobić jakikolwiek Prezydent żebyście go z błotem nie zmieszali. .. prostacy! Przez Takich jak Wy plewy miejskie w tym mieście żyć się nie chce. Uprzedzając głupawe komentarze. .. jestem Elblążaninem, żyje i do końca świata będę kochał to miasto i współczuł takim imbecylom internetowym jak Wy. Macie jaja? To idźcie i powiedzcie to Prezydentowi w twarz tchórze. ..
NE 00001 (2012.04.22)

info

0  
  0
nowaczyk to porażka wyborcza i każdy o tym wie poczekajmy na koniec tej marnej prezydentury opartej na lansie i obietnicach, a potem pójdźmy i wybierzmy na Prezydenta Elbląga godnego, pracowitego i honorowego człowieka
(2012.04.22)

info

0  
  0
Czyli kogo?! Słucham :)
NE 00001 (2012.04.22)

info

0  
  0
Przecież iało byc w poniedziałek?
Pompka od rowera (2012.04.22)

info

0  
  0