UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nowaczyk na wsi ludzie też potrafiÄ… jeździć na rowerze wiÄ™c LANSU wielkiego nie zrobiÅ‚eÅ› zresztÄ… jak tak dalej pójdzie rzÄ…dy PO doprowadzÄ… do tego że wiÄ™kszość mieszkaÅ„ców przesiÄ…dzie siÄ™ na rower poza KOLESIAMI z PO – oby naszym siÄ™ żyÅ‚o lepiej