UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od razu proponuję panu prezydentowi i wszystkim uczestnikom mandaty za poruszanie się taki sposób po drogach publicznych. a tym z lewej strony co jadą pod prąd podówjne. Zdjęcie to jest dowodem do sprawy w policji drogowej i prokuraturze. Gdybym to kotokolwiek inny jechał tak jak ta grupa, straż miejska i polcija wszyskich by skasowała. Dlatego Panie prezydenicie oficjalnie z tego miejsca roszę policzyć wszystkich uczestników tej wycieczki na tym zdjęciu, które jest dowodem i wszyskich proszę ukarac a siebie po dziesięciokroć. Nikt z pańskiej świty nie stoi pond prawem, ani nikt kto za panem pedałuje. Tak jak codzień wypuszczacie Straż miejską na ulicę by okradali ludzi z pieniedzy teraz sami daliście powód na to, by i was wykasować. Jak to się mówi, kij ma dwa końce. To zdjecie jest poważnym dowoedem na łamnie prawa, stwarzanie zgrożenia na drodze publicznej. Nie był to przecież Wyścig Pokoju i ulica nie była zamknięta. Tak więc czekamy oficjalnie na poddanie się karze i chielibysmy publicznie o tym usłyszeć. SKoro chcecie od innych wymagać i innych karać, dajcie przykład. To jest właśnie ten przykład i czekam na finał tego żądania. Strona jako dowód została zarchiwizowana. Nie stoicie przecież pond prawem a prawo jest tylko do okradania nas ale nie was.


Anuluj