UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
z tego co zauważyłem to prezydent przejechał rowerem ul. Nowowiejską. ciekawe czy zadumał się choć przez chwilę nad stanem rozrytej nawierzchni jak mu głowa podskakiwała przy przejeżdżaniu przez kocie łby. .. .