64
21.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak się zastanawiam czy Nowaczek wiek, że dzisiejszy grad to jego wina?; )
dyżurny hejter (2012.04.21)

info

0  
  0
Super!!!
(2012.04.21)

info

0  
  0
jutro jest rajd do jeleniej doliny i ognisko tez jest jutro w bazatarni z kiełbaskąm start tego rajdu jest jutro 0 godzinie 10 00 z parkingu z ogólnej przy petli tranwajowej i autobusowej
gfds (2012.04.21)

info

0  
  0
nowaczyk jak zwykle siÄ™ kompromitujesz
(2012.04.21)

info

0  
  0
te twarze nie skażone nawet ułamkiem pomyślunku kup sobie rower bo po kolejnych wyborach na prezydenta elbląga trzeba będzie zacząć oszczędzać
(2012.04.21)

info

0  
  0
kolesiostwo tak jak nowy prezes epec-u
(2012.04.21)

info

0  
  0
Wierni urzędnicy w akcji
(2012.04.21)

info

0  
  0
glowa boli jak znow czytam niektore komentarze !!! Bylem tam, uczestniczylem i moge powiedziec ze -fajnie spedzony czas!!!! Kazdy robi to co lubi i poswieca czas jak chce -my tak ! a Wy jak zawsze jedziecie po nas(lub po kims ) troszke usmiechu zycze i wiecej zyczliwosci dla tego co sie dzieje wsrod innych !!!! Pozdrawiam wszystkich uczestnikow, oby coraz wiecej nas bylo !!!
jataklubie (2012.04.21)

info

0  
  0
trzeba miec na ten rower !
(2012.04.22)

info

0  
  0
do "jataklubie" : a nie masz wrażenia, że uczestniczyłeś w "pokazówce" naszego miłościwie panującego? Można przecież było ogłosić tę imprezę bez osobistego udziału Grzegorza N. - (swoją drogą ciekawe ilu wtedy zgłosiłoby się uczestników) co nie oznacza, że nie mógłby się zjawić na starcie i przejechać z Wami. No tak, ale wtedy nie byłoby lansu. ..
us (2012.04.22)

info

0  
  0