A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak się zastanawiam czy Nowaczek wiek, że dzisiejszy grad to jego wina?; )
Super!!!
jutro jest rajd do jeleniej doliny i ognisko tez jest jutro w bazatarni z kiełbaskąm start tego rajdu jest jutro 0 godzinie 10 00 z parkingu z ogólnej przy petli tranwajowej i autobusowej
nowaczyk jak zwykle siÄ™ kompromitujesz
te twarze nie skażone nawet ułamkiem pomyślunku kup sobie rower bo po kolejnych wyborach na prezydenta elbląga trzeba będzie zacząć oszczędzać
kolesiostwo tak jak nowy prezes epec-u
Wierni urzędnicy w akcji
glowa boli jak znow czytam niektore komentarze !!! Bylem tam, uczestniczylem i moge powiedziec ze -fajnie spedzony czas!!!! Kazdy robi to co lubi i poswieca czas jak chce -my tak ! a Wy jak zawsze jedziecie po nas(lub po kims ) troszke usmiechu zycze i wiecej zyczliwosci dla tego co sie dzieje wsrod innych !!!! Pozdrawiam wszystkich uczestnikow, oby coraz wiecej nas bylo !!!
trzeba miec na ten rower !
do "jataklubie" : a nie masz wrażenia, że uczestniczyłeś w "pokazówce" naszego miłościwie panującego? Można przecież było ogłosić tę imprezę bez osobistego udziału Grzegorza N. - (swoją drogą ciekawe ilu wtedy zgłosiłoby się uczestników) co nie oznacza, że nie mógłby się zjawić na starcie i przejechać z Wami. No tak, ale wtedy nie byłoby lansu. ..