29
02.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dobrze ze tam jest ten orlik bo dzieci chodzące do tej szkoly to w większości dzieci z biednych rodzin lub patologicznych. Oczywiście nie wszystkie ale naprawde większosc. A tak zamiast siedziec i nudzic sie w domu moga sobie czas umilic. ..
(2012.04.03)

info

0  
  0
A to Jaś Fasola tak skoczył ?
(2012.04.03)

info

0  
  0
GRATULACJE!!! Kolejny "orlik", na którym za kilka tygodni zawiśnie kłódka, a młodzież nie będzie miała wstępu. Ale co tam, jest okazja by sie wylansować, a tymczasem.... http://www.facebook.com/SzpitalMiejskiElblag
agemo (2012.04.04)

info

0  
  0
DO ROBOTY !!! A nie się lansować na fotkach co chwila !!! Opinie z którymi się stykam potwierdzam : NAJGORSZY PREZYDENT ELBLĄGA od 1945 Mam wielkę nadzieję że to pierwsza i ostania kadencja.
Sąsiad z Wileńskiej (2012.04.04)

info

0  
  0
Wszystko fajnie elegancko w końcu mamy gdzie normalnie pokopać piłkę bez psich odchodów i dziur na których można złamać nogę, za co bardzo dziękujemy !! ale również mamy malutka prośbę o zmianę tych cieci którzy niby "tego pilnują" ponieważ są ta ludzie hmm. .?? Prosto z mostu IDIOCI Z KTÓRYMI NIE MOŻNA SIĘ DOGADAĆ BRAK UMIEJĘTNOŚCI PIŁKARSKICH SPOWODOWAŁ ŻE PILNUJĄ ORLIKA PRZY CZYM BARDZO CWANIAKUJĄ I MOŻE TO SIĘ DLA NICH BARDZO SZYBKO I ZLE SKOŃCZYĆ. A nie o to tutaj przecież chodzi. .. Mam nadzieje że dotrze to do kogoś kto się tym zajmie i wszystko skończy się grzecznie i kulturalnie. .. dziękuję; )
Zatorzaninnnn (2012.04.04)

info

0  
  0
e. .. tam popatrzcie na fotke, zobaczcie jak sie stara, to nic ze nie trafil, ale wazne ze chcial i probowal. .. !!!. .. .. kibic
okap (2012.04.04)

info

0  
  0
Boiska są bardzo potrzebne dzieciakom i budować je trzeba !
(2012.04.04)

info

0  
  0
komizm i paranoja w wydaniu ludzi którzy myślą że umieją podejmować słuszne decyzje
(2012.04.04)

info

0  
  0
Jak Rynkowski wygra to dopiero prezydent będzie ustawiał się do foto :)
STARYDINO (2012.04.05)

info

0  
  0