A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dobrze ze tam jest ten orlik bo dzieci chodzące do tej szkoly to w większości dzieci z biednych rodzin lub patologicznych. Oczywiście nie wszystkie ale naprawde większosc. A tak zamiast siedziec i nudzic sie w domu moga sobie czas umilic. ..
A to Jaś Fasola tak skoczył ?
GRATULACJE!!! Kolejny "orlik", na którym za kilka tygodni zawiśnie kłódka, a młodzież nie będzie miała wstępu. Ale co tam, jest okazja by sie wylansować, a tymczasem.... http://www.facebook.com/SzpitalMiejskiElblag
DO ROBOTY !!! A nie się lansować na fotkach co chwila !!!
Opinie z którymi się stykam potwierdzam : NAJGORSZY PREZYDENT ELBLĄGA od 1945
Mam wielkę nadzieję że to pierwsza i ostania kadencja.
Wszystko fajnie elegancko w końcu mamy gdzie normalnie pokopać piłkę bez psich odchodów i dziur na których można złamać nogę, za co bardzo dziękujemy !! ale również mamy malutka prośbę o zmianę tych cieci którzy niby "tego pilnują" ponieważ są ta ludzie hmm. .?? Prosto z mostu IDIOCI Z KTÓRYMI NIE MOŻNA SIĘ DOGADAĆ BRAK UMIEJĘTNOŚCI PIŁKARSKICH SPOWODOWAŁ ŻE PILNUJĄ ORLIKA PRZY CZYM BARDZO CWANIAKUJĄ I MOŻE TO SIĘ DLA NICH BARDZO SZYBKO I ZLE SKOŃCZYĆ. A nie o to tutaj przecież chodzi. .. Mam nadzieje że dotrze to do kogoś kto się tym zajmie i wszystko skończy się grzecznie i kulturalnie. .. dziękuję; )
e. .. tam popatrzcie na fotke, zobaczcie jak sie stara, to nic ze nie trafil, ale wazne ze chcial i probowal. .. !!!. .. .. kibic
Boiska są bardzo potrzebne dzieciakom i budować je trzeba !
komizm i paranoja w wydaniu ludzi którzy myślą że umieją podejmować słuszne decyzje
Jak Rynkowski wygra to dopiero prezydent będzie ustawiał się do foto :)