UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

DO ROBOTY !!! A nie się lansować na fotkach co chwila !!! Opinie z którymi się stykam potwierdzam : NAJGORSZY PREZYDENT ELBLĄGA od 1945 Mam wielkę nadzieję że to pierwsza i ostania kadencja.

Sąsiad z Wileńskiej

Anuluj