UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
DO ROBOTY !!! A nie się lansować na fotkach co chwila !!! Opinie z którymi się stykam potwierdzam : NAJGORSZY PREZYDENT ELBLĄGA od 1945 Mam wielkę nadzieję że to pierwsza i ostania kadencja.
Sąsiad z Wileńskiej