UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobrze ze tam jest ten orlik bo dzieci chodzące do tej szkoly to w większości dzieci z biednych rodzin lub patologicznych. Oczywiście nie wszystkie ale naprawde większosc. A tak zamiast siedziec i nudzic sie w domu moga sobie czas umilic. ..