29
02.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Super, że nareszcie się ktoś zabrał za te orliki, jaki to był wstyd, że w Łodzi maja ich 50,w pasłeku 3 a lidzbarku warminskim 4.U nas nie było żadnego, na szczescie powoli się to zmienia.
trakssss (2012.04.03)

info

0  
  0
do sukcesu to każdy morde wystawia
(2012.04.03)

info

0  
  0
pudernice-pochlebnice-lizusy etatowe juz pisza hymny pochwalne dla swojego guru-karmiciela Żenada
(2012.04.03)

info

0  
  0
Na Zatorzu bardzo potrzebny, gratulacje !!!!
(2012.04.03)

info

0  
  0
panie nowaczyk pana praca to pokazywanie się na portEl i opowiadanie naokoło co będzie? niech lepiej pan opowie co jest za pana rządów! moim zdaniem jest wielkie G jak grzesiu i KOLESIOSTWO
(2012.04.03)

info

0  
  0
To że powstają Orliki jest bardzo dobrze, pytanie tylko w jakim stopniu sa wykorzystywane. ?
(2012.04.03)

info

0  
  0
"Grzesiu gradulujemy! Elbląg upada a Ty otwierasz kolejne Orliki" Wcale się z tym nie zgadzam!!!! Dopiero teraz się rozwija. Bardziej się Wam podoba piękny, pusty budynek na Modrzewinie? Niech orliki rosną jak grzyby po deszczu !!! Szkoda że tak późno, bowiem kasa unijna się kończy; O(
(2012.04.03)

info

0  
  0
Łubudubu, łubudubu, niech nam żyje prezydent naszego. .. ślimaka. Grzesiu przecina wstęgę, Grzesiu rzuca do kosza /tzn. częściej obok kosza/, Grzesiu "charatnąłby w gałę" /jak Jego Wielce Przełożony Donald/, Grzesiu przyśpiesza /"za tydzień otwieramy kolejny"/, no jak jeszcze zanurkuje w zalewie i wypłynie z antyczną grecką amforą /jak jeden mąż stanu na wschodzie/. ..
sag (2012.04.03)

info

0  
  0
A aquapark gdzie i kiedy budowa. Obiecanki cacanki.
(2012.04.03)

info

0  
  0
nowaczyk następne wybory i skończy się twoje urzędowanie usłane pustymi obietnicami
(2012.04.03)

info

0  
  0