UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

DO ROBOTY !!! A nie się lansować na fotkach co chwila !!! Opinie z którymi się stykam potwierdzam : NAJGORSZY PREZYDENT ELBLĄGA od 1945 Mam wielkę nadzieję że to pierwsza i ostania kadencja.

Sąsiad z Wileńskiej