UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko fajnie elegancko w końcu mamy gdzie normalnie pokopać piłkę bez psich odchodów i dziur na których można złamać nogę, za co bardzo dziękujemy !! ale również mamy malutka prośbę o zmianę tych cieci którzy niby "tego pilnują" ponieważ są ta ludzie hmm. .?? Prosto z mostu IDIOCI Z KTÓRYMI NIE MOŻNA SIĘ DOGADAĆ BRAK UMIEJĘTNOŚCI PIŁKARSKICH SPOWODOWAŁ ŻE PILNUJĄ ORLIKA PRZY CZYM BARDZO CWANIAKUJĄ I MOŻE TO SIĘ DLA NICH BARDZO SZYBKO I ZLE SKOŃCZYĆ. A nie o to tutaj przecież chodzi. .. Mam nadzieje że dotrze to do kogoś kto się tym zajmie i wszystko skończy się grzecznie i kulturalnie. .. dziękuję; )
Zatorzaninnnn