UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze ze tam jest ten orlik bo dzieci chodzące do tej szkoly to w większości dzieci z biednych rodzin lub patologicznych. Oczywiście nie wszystkie ale naprawde większosc. A tak zamiast siedziec i nudzic sie w domu moga sobie czas umilic. ..


Anuluj