UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze ze tam jest ten orlik bo dzieci chodzące do tej szkoly to w większości dzieci z biednych rodzin lub patologicznych. Oczywiście nie wszystkie ale naprawde większosc. A tak zamiast siedziec i nudzic sie w domu moga sobie czas umilic. ..