UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

GRATULACJE!!! Kolejny "orlik", na którym za kilka tygodni zawiśnie kłódka, a młodzież nie będzie miała wstępu. Ale co tam, jest okazja by sie wylansować, a tymczasem.... http://www.facebook.com/SzpitalMiejskiElblag

agemo