UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
GRATULACJE!!! Kolejny "orlik", na którym za kilka tygodni zawiśnie kłódka, a młodzież nie będzie miała wstępu. Ale co tam, jest okazja by sie wylansować, a tymczasem.... http://www.facebook.com/SzpitalMiejskiElblag
agemo