33
11.02.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brawo Start - będzie organizowany wyjazd do Jeleniej - chętnych proszę o zgłaszanie się do Klubu kibica - więcej informacji po meczu z Zagłębiem
krzychu77 (2012.02.12)

info

0  
  0
Po co trzy kołowe? Wystarczy śledzić wypowiedzi Zarządu żeby wiedzieć, ze koncepcja jest taka. .. każda pozycja to 3 zawodniczki. .. dwie doświadczone i jedna "młoda" - ponadto, to dzięki nim zatrzymaliśmy ataki, a Cekała mogła rzucać ze skrzydeł, a nie tylko z kontry. .
(2012.02.13)

info

0  
  0
Widzę, że nawet po serii wygranych ważnych meczy, których się nie spodziewano i tak znajda się malkontenci. .. Za dużo kołowych, za mało rozgrywających, jeszcze bez formy Wolska, kompletnie nieprzydatna Aleksandrowicz, nieprzewidywalna Sądej etc. .. ludzie - są skuteczne. .. grają tym kogo mają na dzisiaj. .. i idzie im od kilku tygodni tak, jak można by sobie tylko pomarzyć. Oby tak dalej. .Teraz zostały 2 mecze w których trzeba pokazać maksimum swoich umiejętności i ogromną koncentrację! Trzymajmy kciuki i wybierzmy się z Klubem Kibica i dziewczynami do Jeleniej. .. a w sobotę na mecz z Lubinem powinno nas być 1500!! osób. To byłoby coś z naszej strony. .. i cieszmy się, że mamy takie dziewczyny. .. przyciągnijmy ze sobą na mecz znajomych.
Wasz wierny kibic (2012.02.13)

info

0  
  0
aleksandrowicz niech lepiej nie gra dla dobra tej druzyny:)
(2012.02.13)

info

0  
  0
doradzalbym wladzom Startu zeby najblizszy mecz z Zaglebiem byl ZA DARMO. niech sciagna moze tez jakas mlodziez ze szkol. hala powinna byc pelna, bo to jeden z najwazniejszych meczow w sezonie
(2012.02.13)

info

0  
  0
Myślę sobie tak. .. a może nie doradzać Zarządowi tylko samemu zaprosić znajomych i zabrać ich na ten mecz. Zarząd i tak jak nigdy wcześniej jest frontem do Kibiców, Elblążan. Ma swoje "to tamto" ale widać jakieś zmiany. .. m. in. tanie i ładne karnety, przedłużone na Play- off lub Play- out, zniżki, młodzież szkolna za free etc. .. Tak na prawdę to My możemy najwięcej. Jest nas na meczu czasami więcej niż 700 osób. .. niech na ten ostatni mecz rundy i to z Mistrzem Polski każdy zabierze znajomego czy przyjaciół i murowane 1500 osób o którym pisał ktoś wcześniej. .. To byłoby coś! Warto promować takie zawody, warto czuć się częścią tej elbląskiej społeczności kibicowskiej. Gdzie są lokalni patrioci :)
(2012.02.13)

info

0  
  0
Kolego wyżej sam bym tego lepiej nie napisał - o to apeluję od x lat i to jest początek zmiany. Zawsze twierdzę, że należy zaczynać od siebie - zapraszam do Klubu Kibica (będzie gorąco na ostatnim meczy u siebie) i do Jeleniej Góry - busem, pociągiem czy moim samochodem - pamiętam jak dziś jak graliśmy z Jelenią o utrzymanie, teraz gramy o play-offy, emocje sięgają zenitu i nas nie może zabraknąć na tym meczu.
krzychu77 (2012.02.13)

info

0  
  0
Zarząd powinien ten mecz maksymalnie nagłośnić. Bilboardy w mieście, Portel, Vectra, RadioEL, nawet te śmieszne wyświetlacze w autobusach powinny być w tym tygodniu pełne Startu:) Znajomych zapraszać jak najbardziej(sam to robię), ale ten mecz może faktycznie za free? Wiadomo, że inaczej się gra przy dużej frekwencji, przyjdą, przeżyją emocje, gdyby tylko część wróciła na następne mecze z biletem czy karnetem, klub na tym tylko zyska.
hd (2012.02.13)

info

0  
  0
Co racja to racja. .. ale całkiem free nie można bo przecież hala, ochrona tez kosztują :) Nie jesteśmy KGHM :P Z drugiej strony 4czy 8 złotych to nie jest majątek i wspiera nasza piłkę. .. to nie idzie na (mam nadzieję) "leśnych" tylko dla Klubu. .. Ja zaproszę i przyciągnę ze sobą 10 osób - uroczyście obiecuję - kolegów z mojej firmy. Ktoś to przelicytuje?
(2012.02.13)

info

0  
  0
Weź 10znajomych, ale chodźcie do Klubu Kibica pokibicować, a nie usiąść. ..
; D (2012.02.13)

info

0  
  0