UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę sobie tak. .. a może nie doradzać Zarządowi tylko samemu zaprosić znajomych i zabrać ich na ten mecz. Zarząd i tak jak nigdy wcześniej jest frontem do Kibiców, Elblążan. Ma swoje "to tamto" ale widać jakieś zmiany. .. m. in. tanie i ładne karnety, przedłużone na Play- off lub Play- out, zniżki, młodzież szkolna za free etc. .. Tak na prawdę to My możemy najwięcej. Jest nas na meczu czasami więcej niż 700 osób. .. niech na ten ostatni mecz rundy i to z Mistrzem Polski każdy zabierze znajomego czy przyjaciół i murowane 1500 osób o którym pisał ktoś wcześniej. .. To byłoby coś! Warto promować takie zawody, warto czuć się częścią tej elbląskiej społeczności kibicowskiej. Gdzie są lokalni patrioci :)