UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zarząd powinien ten mecz maksymalnie nagłośnić. Bilboardy w mieście, Portel, Vectra, RadioEL, nawet te śmieszne wyświetlacze w autobusach powinny być w tym tygodniu pełne Startu:) Znajomych zapraszać jak najbardziej(sam to robię), ale ten mecz może faktycznie za free? Wiadomo, że inaczej się gra przy dużej frekwencji, przyjdą, przeżyją emocje, gdyby tylko część wróciła na następne mecze z biletem czy karnetem, klub na tym tylko zyska.
hd