A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Spoko, spoko najpierw niech spróbują i nabiorą ochoty na przychodzenie, a na aktywne kibicowanie przyjdzie naturalna pora :)
Kolego z Nowej Prawicy, a może zasponsorujesz w CSB ochronę, prąd i sprzątanie a oni ogłoszą że sponsorem tego meczy jest. .. i tu Twoje dane. .. Jeśli ktoś chce oglądać mecz, jest kibicem to kupuje karnet (jeden z najtańszych jakie widziałem), szalik i inne gadżety i nie opuszcza żadnego meczu! Właśnie dlatego, że to mecz z MP wypadałoby zapełnić salę i nie targować się o kilka złotych! Swoja drogą jak nie masz karnetu (fujjj) to są jeszcze bilety rodzinne - znacznie tańsze niż pojedyncze. Ja też zabiorę ze sobą kilka osób. Tak na marginesie - jak coś jest za darmo to nie koniecznie ludzie to docenią! Przykład? Szkoły. Mamy kilka tysięcy uczniów którym Zarząd umożliwił korzystanie z tych imprez za darmo i co? Mają to w poważaniu. .. Najgorsze, że to nauczyciele którzy mogą z tymi dzieciakami przyjść nie wykazują inicjatywy! a podobno odpisuje się im to od obowiązkowych godzin do wypracowania. .. i co Ty na to? jedna czy dwie szkoły korzystają bo widać czasami kilkanaście osób w grupie. ..
8 zł i wchodzi cała rodzina - niezależnie od tego ile ma się dzieci :) Wiedzieliście?; P