33
11.02.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
gratulacje. tylko tak dalej. .. . szkoda jednak punktów z 1 rundy, teraz byłoby spokojniej. ale jedziemy do przodu :)
uzi (2012.02.11)

info

0  
  0
Królewicz, gratuluje awansu społecznego.
TPA (2012.02.11)

info

0  
  0
Jeszcze jaja będą, że medal zdobędą :)
(2012.02.11)

info

0  
  0
Nie będzie jaj jak medal zdobędą ale premia na bank i wdzięczność kibiców
spóźniony kibic (2012.02.12)

info

0  
  0
TPA Ty jakieś problemy socjologiczne masz? Wypowiadasz się na temat o którym jak czytam pojęcia masz nie za wiele i jeszcze próbujesz innym uwłaczać :) Z tego co czytam masz inne zdanie niż pozostali w kwestii kołowej, ale to Ty musisz mieć rację. .. może Ty to któraś kołowa jesteś :P
(2012.02.12)

info

0  
  0
Stara prawda głosi, że mecze w piłce ręcznej wygrywa się obroną i Start w dwóch meczach ostatnich to potwierdził. Pierwsza połowa taka sobie, ale raczej na własne życzenie(zmarnowane karne, setki i dużo szczęścia Ruchu przy dobitkach), w drugiej przycisnęły właśnie w defensywie i na Ruch wystarczyło. Młoda Szlija dała się bodajże tylko dwa razy objechac Kindze, brawa dla niej. Wygrywamy dwumecze z mocnymi średniakami czwórką, piątką zawodniczek, po rozsądnych wzmocnieniach w przyszłym sezonie możemy walczyć o medale.
hd (2012.02.12)

info

0  
  0
Dobrze prawisz HD. .. , a Szlija faktycznie zagrała kolejny b. dobry mecz. .. Ostatnie mecze w istocie pokazały, że dobra obrona prowadzi do zwycięstwa. .. wczoraj było dokładnie tak samo. Oby tak dalej. Idziemy w dobra stronę i niech tak zostanie :)
(2012.02.12)

info

0  
  0
Byłem na meczu. Wygrana cieszy ale nie do końca. Po co w zespole trzy kołowe i do tego mało skuteczne. Czyżby te zawodniczki i inne nie oglądały mistrzostw europy mężczyzn. Tam pokazywano wręcz szkolne rozwiązania. Tylko je kopiować skutecznie. Panie Gościński trzeba szukać armat z drugiej linii. Pani Wolska z całym szacunkiem dla jej umiejętności, powinna chyba zmienić dyscyplinę na np. "zapasy" albo zacząć myśleć na boisku. Potwierdza to trzy albo czterokrotne nieskuteczne wykonywanie rzutu wolnego przypominającego walenie głową w mur. , wchodzenie w bezpośredni kontakt z zawodniczkami Ruchu co zawsze kończyło się wolnym. Za skandal na tym poziomie rozgrywek uważam niestateczne próby przelobowania bramkarki Ruchu. Kto w Starcie ma wykonywać rzutu karne? Na tym polu kompletny marazm. Udowodniła to dobitnie Polenz, której rzuty były skuteczne. Pomimo tych słów krytyki wierzę w zespól Startu. Myślę, że w najbliższą sobotę pokaże mistrzyniom Polski wilczy pazur i tanio nie sprzeda skóry. Każdy zespół jest do ogrania i leży w zasięgu Startu czego mogłem niejednokrotnie doświadczyć na własne oczy. Pozdrawiam zawodniczki i wiernych kibiców.
(2012.02.12)

info

0  
  0
Jelenia Góra przegrała:)
(2012.02.12)

info

0  
  0
Przegrała i sytuacja najprawdopodobniej tak się ułoży, że wygrana w Jeleniej da nam ósme miejsce. Przy dużej sensacji i pokonaniu także Zagłębia jest szansa nawet na miejsce szóste. To takie gdybanie, ale jest teraz szansa żeby szczęściu pomóc. PS. Z tymi karnymi to faktycznie trzeba coś zrobić, bo zabrakło Edzi i nie ma komu ich wykonywać. Sądej porażka, Janaczek dość haruje na boisku żeby jeszcze miała je rzucać, może jednak Wasak?
hd (2012.02.12)

info

0  
  0