A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
gratulacje. tylko tak dalej. .. .
szkoda jednak punktów z 1 rundy, teraz byłoby spokojniej. ale jedziemy do przodu :)
Królewicz, gratuluje awansu społecznego.
Jeszcze jaja będą, że medal zdobędą :)
Nie będzie jaj jak medal zdobędą ale premia na bank i wdzięczność kibiców
TPA Ty jakieś problemy socjologiczne masz? Wypowiadasz się na temat o którym jak czytam pojęcia masz nie za wiele i jeszcze próbujesz innym uwłaczać :) Z tego co czytam masz inne zdanie niż pozostali w kwestii kołowej, ale to Ty musisz mieć rację. .. może Ty to któraś kołowa jesteś :P
Stara prawda głosi, że mecze w piłce ręcznej wygrywa się obroną i Start w dwóch meczach ostatnich to potwierdził. Pierwsza połowa taka sobie, ale raczej na własne życzenie(zmarnowane karne, setki i dużo szczęścia Ruchu przy dobitkach), w drugiej przycisnęły właśnie w defensywie i na Ruch wystarczyło. Młoda Szlija dała się bodajże tylko dwa razy objechac Kindze, brawa dla niej. Wygrywamy dwumecze z mocnymi średniakami czwórką, piątką zawodniczek, po rozsądnych wzmocnieniach w przyszłym sezonie możemy walczyć o medale.
Dobrze prawisz HD. .. , a Szlija faktycznie zagrała kolejny b. dobry mecz. .. Ostatnie mecze w istocie pokazały, że dobra obrona prowadzi do zwycięstwa. .. wczoraj było dokładnie tak samo. Oby tak dalej. Idziemy w dobra stronę i niech tak zostanie :)
Byłem na meczu. Wygrana cieszy ale nie do końca. Po co w zespole trzy kołowe i do tego mało skuteczne. Czyżby te zawodniczki i inne nie oglądały mistrzostw europy mężczyzn. Tam pokazywano wręcz szkolne rozwiązania. Tylko je kopiować skutecznie. Panie Gościński trzeba szukać armat z drugiej linii. Pani Wolska z całym szacunkiem dla jej umiejętności, powinna chyba zmienić dyscyplinę na np. "zapasy" albo zacząć myśleć na boisku. Potwierdza to trzy albo czterokrotne nieskuteczne wykonywanie rzutu wolnego przypominającego walenie głową w mur. , wchodzenie w bezpośredni kontakt z zawodniczkami Ruchu co zawsze kończyło się wolnym. Za skandal na tym poziomie rozgrywek uważam niestateczne próby przelobowania bramkarki Ruchu. Kto w Starcie ma wykonywać rzutu karne? Na tym polu kompletny marazm. Udowodniła to dobitnie Polenz, której rzuty były skuteczne. Pomimo tych słów krytyki wierzę w zespól Startu. Myślę, że w najbliższą sobotę pokaże mistrzyniom Polski wilczy pazur i tanio nie sprzeda skóry. Każdy zespół jest do ogrania i leży w zasięgu Startu czego mogłem niejednokrotnie doświadczyć na własne oczy.
Pozdrawiam zawodniczki i wiernych kibiców.
Jelenia Góra przegrała:)
Przegrała i sytuacja najprawdopodobniej tak się ułoży, że wygrana w Jeleniej da nam ósme miejsce. Przy dużej sensacji i pokonaniu także Zagłębia jest szansa nawet na miejsce szóste. To takie gdybanie, ale jest teraz szansa żeby szczęściu pomóc.
PS.
Z tymi karnymi to faktycznie trzeba coś zrobić, bo zabrakło Edzi i nie ma komu ich wykonywać. Sądej porażka, Janaczek dość haruje na boisku żeby jeszcze miała je rzucać, może jednak Wasak?