UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co racja to racja. .. ale całkiem free nie można bo przecież hala, ochrona tez kosztują :) Nie jesteśmy KGHM :P Z drugiej strony 4czy 8 złotych to nie jest majątek i wspiera nasza piłkę. .. to nie idzie na (mam nadzieję) "leśnych" tylko dla Klubu. .. Ja zaproszę i przyciągnę ze sobą 10 osób - uroczyście obiecuję - kolegów z mojej firmy. Ktoś to przelicytuje?