UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co racja to racja. .. ale całkiem free nie można bo przecież hala, ochrona tez kosztują :) Nie jesteśmy KGHM :P Z drugiej strony 4czy 8 złotych to nie jest majątek i wspiera nasza piłkę. .. to nie idzie na (mam nadzieję) "leśnych" tylko dla Klubu. .. Ja zaproszę i przyciągnę ze sobą 10 osób - uroczyście obiecuję - kolegów z mojej firmy. Ktoś to przelicytuje?