UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo Start - będzie organizowany wyjazd do Jeleniej - chętnych proszę o zgłaszanie się do Klubu kibica - więcej informacji po meczu z Zagłębiem

krzychu77

Anuluj