UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

doradzalbym wladzom Startu zeby najblizszy mecz z Zaglebiem byl ZA DARMO. niech sciagna moze tez jakas mlodziez ze szkol. hala powinna byc pelna, bo to jeden z najwazniejszych meczow w sezonie


Anuluj