UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
doradzalbym wladzom Startu zeby najblizszy mecz z Zaglebiem byl ZA DARMO. niech sciagna moze tez jakas mlodziez ze szkol. hala powinna byc pelna, bo to jeden z najwazniejszych meczow w sezonie
doradzalbym wladzom Startu zeby najblizszy mecz z Zaglebiem byl ZA DARMO. niech sciagna moze tez jakas mlodziez ze szkol. hala powinna byc pelna, bo to jeden z najwazniejszych meczow w sezonie