UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolego wyżej sam bym tego lepiej nie napisał - o to apeluję od x lat i to jest początek zmiany. Zawsze twierdzę, że należy zaczynać od siebie - zapraszam do Klubu Kibica (będzie gorąco na ostatnim meczy u siebie) i do Jeleniej Góry - busem, pociągiem czy moim samochodem - pamiętam jak dziś jak graliśmy z Jelenią o utrzymanie, teraz gramy o play-offy, emocje sięgają zenitu i nas nie może zabraknąć na tym meczu.

krzychu77

Anuluj