35
10.02.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
TIRy na tory!
(2012.02.10)

info

0  
  0
Policja nie podjęła czynności, tramwajarze "sprawnie" zdjęli samochód z torów, tramwaj nie ucierpiał - to co się tam działo przez 40 minut do nędzy? czekali na fotografa z portelu?
(2012.02.10)

info

0  
  0
"Uszkodzony pojazd osobowy został po 40 minutach sprawnie usunięty z torowiska przez dzielną ekipę pogotowia sieciowego Tramwajów Elbląskich. "
(2012.02.10)

info

0  
  0
Czenu policjanci odstąpili od czynności słuzbowych ? Przecież to jawne machloje. Kierowca mógł być pijany a policjanci nie wykonali swoich obowiązków. Coś tu mocno śmierdzi. Przy każdej niemal kontroli badaja alkomatem a w sytuacji zagrożenia życia bardzo dziwnie oddalili sie z miejsca kolizji. Czy redakcja może wyjaśnić problem u komendanta ? Przecież każdy pijany kierowca może powiedzieć że się dogadali. Czekamy na wyjaśnienia.
(2012.02.10)

info

0  
  0
Znowu atak na ogórka :)
hehehehe (2012.02.10)

info

0  
  0
szybko, sprawnie, profesjonalnie, zgodnie z prawem. .. .. ?????
(2012.02.10)

info

0  
  0
Czemu odstąpili od czynności słuzbowych ? Przecież to jawne machloje. Kierowca mógł być pijany i nie wykonali swoich obowiązków. Coś tu mocno śmierdzi. Przy każdej niemal kontroli badają alkomatem a w sytuacji zagrożenia życia bardzo dziwnie oddalili sie z miejsca kolizji. Czy redakcja może wyjaśnić problem u przełożonych? Przecież każdy pijany kierowca może powiedzieć że się dogadali. Czekamy na wyjaśnienia.
(2012.02.10)

info

0  
  0
dziwne to że policja nie podjeła zadnych czynności prawnych. .. przeciez na kiejsce wypadku ktoś ja wezwał. .ja w podobnej sytuacji zostałem ukarany mk i nie było ważne że sie chcemy dogadać wezwany patrol policji zrobił swoje ukarał madatami i pozabierał dowody rejestracyjne. .przeciez tu tez widac że autko nie moze juz raczej samodzielnie sie poruszac. .. a stan trzeżwości motorniczego. .. cos tu za bardzo pachnie niedopełnieniem obowiazków przez policję. .. przeciez policja nie była tam w celach towarzyskich albo z ciekawości. .byli w pracy a na tvn turbo ucza iz wezwanie patrolu busi zakończyc sie postepowaniem karnym / mandat/. .czyzby znajomości ?????
(2012.02.10)

info

0  
  0
tym bardziej ze na pierwszej fotce jest widoczny Pan Wladza !!! dlaczego nie wystawil mandaciora ja bym na miejscu prokuratury odrazu tym sie zajol, narazanie na straty naszego panstwa!!!!
zly!! (2012.02.10)

info

0  
  0
No proszę proszę i tym razem to nie kobieta! A wczoraj to chcieli wszyscy zjeść te panie które się zderzyły a dzisiaj to już cicho sza bo to facet wjechał. Ehhh ale tak tak facet to jest super kierowca!
(2012.02.10)

info

0  
  0