UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dziwne to że policja nie podjeła zadnych czynności prawnych. .. przeciez na kiejsce wypadku ktoś ja wezwał. .ja w podobnej sytuacji zostałem ukarany mk i nie było ważne że sie chcemy dogadać wezwany patrol policji zrobił swoje ukarał madatami i pozabierał dowody rejestracyjne. .przeciez tu tez widac że autko nie moze juz raczej samodzielnie sie poruszac. .. a stan trzeżwości motorniczego. .. cos tu za bardzo pachnie niedopełnieniem obowiazków przez policję. .. przeciez policja nie była tam w celach towarzyskich albo z ciekawości. .byli w pracy a na tvn turbo ucza iz wezwanie patrolu busi zakończyc sie postepowaniem karnym / mandat/. .czyzby znajomości ?????